Zapachowa świeca sojowa WILD ROSEMARE 120ml Brązowa

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 45,00 zł

Świece, nieodłączne wyposażenie w domu

Świece od setek lat mają stałe miejsce w naszych domach. Kiedyś zapewniały niezbędne światło, obecnie to doskonałe narzędzie wspomagające relaks lub podkreślające wyjątkowość i romantyczność chwili. Dziś, ekologiczne świecie BioGa oprócz przyjemnego kojącego światła i ciepła, oferują piękny, zmysłowy zapach.

Świeca zapachowa Wild Resemare

Zaraz po otwarciu pudełka nasza świeca sojowa roztoczy w pomieszczeniu interesujący, niebanalny zapach, bazujący na naturalnym aromacie rozmarynu, goździków i paczuli. Tę intrygującą mieszankę aromatów warto wykorzystać na wieczorne chwile relaksu lub podczas wytężonej pracy umysłowej, nauki. Olejki ziołowe wzmagają bowiem naszą koncentrację i poprawiają skupienie.

Ekologiczne świece w 100% w zgodzie z naturą

Nasza ekologiczna świeca Wild Resemare jest w 100% zgodna z naturą. Została wykonana z roślinnego wosku sojowego, który w odróżnieniu od popularnej parafiny nie jest wyrobem ropopochodnym i podczas palenia nie wydziela szkodliwych związków chemicznych. Knot naszej świecy sojowej został wykonany z naturalnego niebielonego sznura bawełnianego, do którego wytworzenia nie została użyta żadna chemia. Całość świecy została zaś zamknięta w szklanym słoju, który nie tylko doskonale chroni zawarte w świecy naturalne olejki przez niepożądanym ulatnianiem, ale stanowi również surowiec wtórny.

Rozmiar: 120ml
Średnica: 6.0 cm
Wysokość: 6.5 cm
Czas palenia: do 25h
Słoiczek: brązowy