Zapachowa świeca sojowa świeca sojowa Sensual Calm 120ml Bezbarwny

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 45,00 zł

Ekologiczne świece zapachowe - ciepło pierwotnego ogniska w naszym domu

Płomień od tysięcy lat hipnotyzuje człowieka, daje światło, ciepło i napawa nas spokojem. W XXI wieku płomień świecy staje się przedłużeniem dawnego ogniska, buduje przyjazną domową atmosferę i wprowadza romantyczny oraz kojący zmysły nastrój.

Dzięki BioGa możesz mieć to wszystko zamknięte w jednym małym słoiczku i cieszyć się nie tylko pięknym ciepłym światłem, ale i wspaniałym zapachem, jaki emanuje z naszej ekologicznej świecy sojowej.

Chwila relaksu z pięknym zapachem eko świec Sensual Calm

Sensual Calm to ekologiczna świeca sojowa, roznosząca w naszym mieszkaniu przyjemny relaksujący zapach. Zmysłowa mieszkanka ekologicznych olejów zapachowych, użytych do stworzenia bio świecy przywodzi na myśl dalekie kraje orientu, dzięki nutom zapachowym wanilii, grejpfruta i paczuli. Gdy zaś przymkniemy oczy i pozwolimy naszym zmysłom kontemplować ten wspaniały zapach, odkryjemy w nim delikatne aromaty geranii i olejku ylangowego. Ta doskonała kompozycja zapachowa wprowadzi Twój organizm w błogi stan relaksu, doskonały na wieczorne chwile zapomnienia po ciężkim dniu pracy.

Ekologiczne świece zapachowe BioGa w zgodzie z naturą

Nasza świeca sojowa Sensual Calm to nie tylko piękny relaksujący zapach, ale również szansa by żyć w zgodzie z przyrodą. Sensual Calm to ekologiczna świeca wykonana całkowicie z materiałów przyjaznych naturze. Paliwem w naszej świeczce zapachowej jest wosk sojowy, który nie tylko pali się w niższej temperaturze, ale w odróżnieniu od wykonanej z ropy naftowej parafiny nie emituje toksyn i jest w pełni biodegradowalny. Knot to również przyjazna naturze niebielona bawełna. Całość zaś zamknięta jest w szczelne szklane słoiczki, które nie tylko doskonale pozwalają zachować piękny aromat naszej ekologicznej świecy zapachowej, ale po wypaleniu wkładu sprawdzą się jako pojemnik na drobiazgi, doniczki lub jako klasyczne słoik na przetwory.

Rozmiar: 120ml
Średnica: 6.0 cm
Wysokość: 6.5 cm
Czas palenia: do 25h
Słoiczek: bezbarwny