Zapachowa świeca sojowa świeca sojowa CITRUS POWER 120ml Bezbarwny

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 45,00 zł

Ekologiczne świece zapachowe - ciepło pierwotnego ogniska w naszym domu

Płomień od tysięcy lat hipnotyzuje człowieka, daje światło, ciepło i napawa nas spokojem. W XXI wieku płomień świecy staje się przedłużeniem dawnego ogniska, buduje przyjazną domową atmosferę i wprowadza romantyczny oraz kojący zmysły nastrój.Dzięki BioGa możesz mieć to wszystko zamknięte w jednym małym słoiczku i cieszyć się nie tylko pięknym ciepłym światłem, ale i wspaniałym zapachem, jaki emanuje z naszej ekologicznej świecy sojowej.

 

Dzięki sojowym świecom zapachowym BioGa CITRUS POWER 

poczuj orzezwienie i energetyzujcą moc cytrusów. Za sprawą cytryny, grejpfruta i trawy cytrynowej, które pobudzają Twoje zmysły poczujesz egzotyczną dawkę pozytywnej energii. 

Ekologiczne świece zapachowe BioGa w zgodzie z naturą

Nasza świeca sojowa to nie tylko piękny relaksujący zapach, ale również szansa by żyć w zgodzie z przyrodą. Citrus Power to ekologiczna świeca wykonana całkowicie z materiałów przyjaznych naturze. Paliwem w naszej świeczce zapachowej jest wosk sojowy, który nie tylko pali się w niższej temperaturze, ale w odróżnieniu od wykonanej z ropy naftowej parafiny nie emituje toksyn i jest w pełni biodegradowalny. Knot to również przyjazna naturze niebielona bawełna. Całość zaś zamknięta jest w szczelne szklane słoiczki, które nie tylko doskonale pozwalają zachować piękny aromat naszej ekologicznej świecy zapachowej, ale po wypaleniu wkładu sprawdzą się jako pojemnik na drobiazgi. 

Aby uzyskać jak najlepszy efekt palenia naszych świec należy:

-przed każdym paleniem przyciąć knot do długości 3-5 mm

-palić świece, aż do całkowitego roztopienia powierzchni świecy zapobiegnie to nierównomiernemu wypaleniu i tunelowaniu świecy

-najlepiej jednorazowo palić świece ok 2-3 godziny

Środki ostrożność :

-nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru

-trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt

-unikaj przeciagów

-pamiętaj, że słoiczek nagrzewa się podczas palenia i istnieje ryzyko oparzenia się

Rozmiar: 120ml
Średnica: 6.0 cm
Wysokość: 6.5 cm
Czas palenia: do 25h
Słoiczek: bezbarwny