Zapachowa świeca sojowa MAGIC GARDEN 30 ml Brązowa

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 15,00 zł

Kojące światło ekologicznych świec

Światło świec to nie tylko alternatywa dla żarówek, gdy w domu nie ma prądu. Magia płomienia świecy sprawdzi się równie dobrze na romantyczne wieczory, jak i podczas chwili relaksu po ciężkim dniu. Kojące, delikatne, pomarańczowe światło i subtelne ciepło pozwolą odpocząć Twoim zmysłom, dając im chwilę wytchnienia. Dzięki sojowym świecom zapachowym BioGa MAGIC GARDEN, magię płomienia wzmocnisz dodatkowo o wspaniały kwiatowy zapach.


Zapach tajemniczego ogrodu ze świecami sojowymi BioGa MAGIC GARDEN

Świeca zapachowa Magic Garden to nie tylko piękne delikatne, ciepłe światło, ale również wspaniały kwiatowy zapach, który przeniesie Cię do wiejskiego ogrodu dzieciństwa. Gdy zamkniemy oczy i pozwolimy działać naszym zmysłom, te szybko przeniosą nas do tajemniczego ogrodu, pełnego kwitnących kwiatów i przepełnionego zapachem naturalnych olejków geraniowych, ylangowych i paczuli.

Aromaty bio świecy sojowej doskonale nadają się nie tylko na chwile relaksu po ciężkim dniu, ale również na co dzień, zapewniając w naszym mieszkaniu wspaniały, delikatny zapach, jakby na stole znajdował się bukiet świeżo ściętych kwiatów.

Bądź w zgodzie z naturą razem ze świecami zapachowymi BioGa

Świece zapachowe BioGa to nie tylko piękny zapach, ale i w pełni naturalne składniki, dzięki którym możesz mieć pewność, że jesteś eko. Świeca jest wykonana z wosku sojowego, który w odróżnieniu od popularnej parafiny jest nie tylko ekologiczny, ale również paląc się nie ulatnia do otoczenia szkodliwych związków chemicznych. Knot został wykonany ze specjalnej niebielonej bawełny. Całość ekologicznej świecy zapachowej zamknięta jest zaś w gustownym szklanym słoiczku, który po wypaleniu się wkładu można spożytkować na różne drobiazgi lub poddać recyklingowi.

Aby uzyskać jak najlepszy efekt palenia naszych świec należy :

-przed każdym paleniem przyciąć knot do długości 3-5 mm 

-palić świece, aż do całkowitego roztopienia powierzchni świecy  zapobiegnie to nierównomiernemu wypaleniu i tunelowaniu świecy 

-najlepiej jednorazowo palić świece ok 2-3 godziny 

Środki ostrożność :

-nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru 

-trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt 

-unikaj przeciagów 

-pamiętaj, że słoiczek nagrzewa się podczas palenia i istnieje ryzyko oparzenia się 

Rozmiar: 30 ml
Średnica: 4 cm
Wysokość: 4,5 cm
Czas palenia: do 8h
Słoiczek: brązowy