Zapachowa świeca sojowa FRENCH KISS 250 ml Bezbarwna

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 85,00 zł

Świece w każdym domu

Świece powinny znajdować się w każdym domu. Nie dlatego, że są doskonałą alternatywą, gdy dojdzie do awarii elektrycznej, ale z racji tego, iż są namiastką pierwotnego ogniska. Blask płomienia świecy, jego ciepło i pomarańczowo-czerwona aura, jaką roztacza, ma w sobie nieme piękno, które nas hipnotyzuje, koi nerwy i wzmaga poczucie bezpieczeństwa, intymności. Z BioGa te właściwości świecy możesz połączyć ze wspaniałym aromatem i ekologią, w zapachowej świecy sojowej French Kiss.

 

Świeca zapachowa FRENCH KISS - jak na polach Prowansji

Podpalając ekologiczną świecę zapachową French Kiss szybko przenieśmy się myślą do aromatycznych pól Prowansji. Wszystko za sprawą doskonałej kompozycji naturalnych, ekologicznych aromatów lawendy i olejku ylangowego. Całości dopełnia zaś ledwo wyczuwalna, bardzo subtelna nuta pomarańczy, która dodaje ożywczej świeżości i znanego, ekskluzywnego, francuskiego szyku naszym świecom sojowym.

 

Świece sojowe BioGa zapach i ekologia w jednym

W BioGa uważamy, że należy postępować w zgodzie z naturą, dlatego nasze świece zapachowe są całkowicie ekologiczne. Wytwarzamy je z wosku sojowego, który w odróżnieniu od parafiny jest ekologiczny, a podczas spalania nie utlenia żadnych substancji szkodliwych. Knot jest stworzony z niebielonej bawełny, dzięki czemu również jest przyjazny dla środowiska. Całości dopełniają naturalne aromaty i olejki zapachowe. Świeca sojowa zamknięta jest w szklany słój, który nie tylko doskonale chroni przed ulatnianiem się zapachu, ale również, po wypaleniu świecy, nadaje się jako pojemnik na drobiazgi.

Rozmiar: 250 ml
Średnica: 8.4 cm
Wysokość: 7.3 cm
Czas palenia: do 60h
Słoiczek: bezbarwny