Zapachowa świeca sojowa CITRUS POWER 180ml Brązowa

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 65,00 zł

Świece, nieodłączne wyposażenie w domu

Świece od setek lat mają stałe miejsce w naszych domach. Kiedyś zapewniały niezbędne światło, obecnie to doskonałe narzędzie wspomagające relaks lub podkreślające wyjątkowość i romantyczność chwili. Dziś, ekologiczne świecie BioGa oprócz przyjemnego kojącego światła i ciepła, oferują piękny, zmysłowy zapach.

Świeca zapachowa CITRUS POWER 

Zaraz po otwarciu naszego słoiczka poczujesz egzotyczną eksplozje cytrusów. Pełna energii i mocy mieszanka olejków eterycznych przywoła pozytywny uśmiech na  twarzy. Tą energetyzującą siłę wydobywa cytryna,grejpfrut i trawa cytrynowa.

Ekologiczne świece w 100% w zgodzie z naturą

Nasza ekologiczna świeca  jest w 100% zgodna z naturą. Została wykonana z roślinnego wosku sojowego, który w odróżnieniu od popularnej parafiny nie jest wyrobem ropopochodnym i podczas palenia nie wydziela szkodliwych związków chemicznych. Knot naszej świecy sojowej został wykonany z naturalnego niebielonego sznura bawełnianego, do którego wytworzenia nie została użyta żadna chemia. Całość świecy została zaś zamknięta w szklanym słoju, który nie tylko doskonale chroni zawarte w świecy naturalne olejki przez niepożądanym ulatnianiem, ale stanowi również surowiec wtórny.

Rozmiar: 180ml
Średnica: 6.4 cm
Wysokość: 8.2 cm
Czas palenia: do 45h
Słoiczek: brązowy