Zapachowa świeca sojowa Cinnamon&Orange 60 ml Brązowa

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 30,00 zł

Świece ekologiczne - ciepła energia w Twoim domu

Świece w domu przydają się nie tylko w momentach, gdy borykamy się z awarią elektryki. To również doskonały sposób na chwilę relaksu, zapomnienia, a nawet doładowania sobie energii przed nadciągającymi wyzwaniami. Wszystko za sprawą naszych ekologicznych świec zapachowych Cinnamone&Orange.

Świece zapachowe Cinamone&Orange - energetyzujący zapach w Twoim domu

Ekologiczne świece sojowe Cinnamone&Orange to przygotowana przez nas specjalna mieszanka, która ma na celu dodać Ci energii po ciężkim dniu pracy. Rozpalając naszą świecę sojową pomieszczenie szybko wypełni się pięknym zapachem cytrusów z delikatną domieszką aromatów świeżo startego cynamonu. Połączenie to znane z okresu bożonarodzeniowego sprawdzi się jednak doskonale przez cały rok. Silne, naturalne olejki pomarańczowe i cynamonowe w połączeniu z czerwonym, ciepłym światłem świecy to doskonała okazja do wieczornego relaksu lub jako energetyczne tło dla romantycznej kolacji.

Ekologiczne świece sojowe w zgodzie z naturą

Produkowane przez nas zapachowe świece sojowe Cinnamone&Orange są w pełni ekologiczne. W odróżnieniu od wielu popularnych sklepowych odpowiedników, wyroby BioGa są wykonane z wosku sojowego, a nie z ropopochodnej parafiny, która paląc się wydziela lotne związki substancji szkodliwych. Ekologiczny jest również knot naszej świecy zapachowej, tworzony z niebielonego sznura bawełnianego. Piękny zapach to zaś zasługa skondensowanych, naturalnych olejków eterycznych. Całość dosłownie zamyka szklany słój, który nie tylko chroni prze wietrzeniem zapachu i trudnymi do wyczyszczenia plamami z wosku, ale może być powtórnie wykorzystany jako doniczka, pojemnik lub pojemnik na drobiazgi.

Rozmiar: 60 ml
Wysokość: 5,3 cm
Czas palenia: do 15 h
Słoiczek: brązowy